*Za optimalni prikaz slike naj bo velikost 900px (širina) x 440px (višina) in formata .jpg ali .png!

Slika novice
Novice
  Objavljeno: 17. sep 2017 ob 14:03
Končan neverjetni niz

ŠD Filovci so pričeli z novo sezono v Občinski ligi malega nogometa Moravske Toplice. Prvo tekmo so odigrali v Mlajtincih in izgubili z rezultatom 6:5. S tem porazom se je končal tudi neverjetni niz brez poraza v ligi, ki je trajal 75 tekem. V tem obdobju so ŠD Filovci zmagali na 72 tekmah in 3 krat igrali neodločeno. Odigrali so 37 domačih tekem in 38 gostujočih. Dosegli so 575 golov (7,66 na tekmo) in prejeli 167 golov (2,22 na tekmo). Največji zmagi so dosegli proti ekipi KMN Noršinci (20:0) in KMN Motvarjevci (21:1). Niz neporaženosti se je začel 27.10.2012 v Tešanovcih in končal 02.09.2017 v Mlajtincih, kar je 1771 dni brez poraza oz. 4 leta, 10 mesecev in 6 dni. Niz neporaženosti je prinesel skupno 14 lovorik (5 x liga, 3 x pokal, 1 x superpokal in 5 x zimska liga.

Naj omenimo še, da ŠD Filovci na domačem igrišču niso premagani že 45 tekem, vse od 15.04.2012 proti ekipi KMN Ivanci, kar je 1982 dni oz. 5 let, 5 mesecev in 3 dni. V tem času so dosegli 371 golov (8,24 na tekmo) in prejeli 91 golov (2,02 na tekmo). Vsaj en gol pa so dosegli na 78 zaporednih tekmah in še traja.